العربية        Pусский |  Français |  中文 |  English |    Türkçe | 

2011 - 2012 Olimpiyatları Takım Sonuçları

OLİMPİK TAKIMLAR HARP OKULLARI ÜNİVERSİTELER KKK ŞAMPİYONASI
DERECE PUAN  DERECE PUAN  DERECE PUAN 
ASKERİ PENTATLON FERDİ SONUÇLAR - - - - ERKEK TAKIMI
10. Khagani ASGARZADE
12. Mert TÜRKÜCÜ
13. Besim BULMUŞ
14. Ümit BİRİNCİ
15. Alican TURAN
16. Osman SARPER
18. Furkan ÇETİNER
27. Bilal SEVGİN
BAYAN TAKIMI
1. Meral Şafak KARAMAN
2. Kübra ARPAGUŞ
3. Fatma AYDIN


3715,3

3590,9

3566,9
3548,7
3539,6
3507,0

 

3460,1
3184,4

2877,9

2472,9
2209,9

TAKIM SONUÇLARI - - - - 1. KHO K.LIĞI
A TAKIMI
10873,1
- - - -  KHO K.LIĞI
B TAKIMI
( TSNF.DIŞI )
10506,7
- - - - 2. K.K.EDOK K.LIĞI 10101,9
- - - - 3. 1'İNCİ ORDU K.LIĞI 9537,5
ATLETİZM FERDİ SONUÇLAR 2.MUSTAFA YAĞMURLU(100M)
1.MUSTAFA YAĞMURLU(200M)
2.BEŞİR BAĞIŞ(110M ENG)
1.MUSTAFA AKYOL(400M)
2.MUSTAFA AKYOL(400M ENG)
1.ANIL GÜL(800M)
1.HARUN İŞLER(1500M)
2.ÜNAL SUNULU(5000M)
1.ÜNAL SUNULU(3000M ENG)
1.B. BAHADIR ULUSAL(CİRİT)
1.FUAD VELİÇ(DİSK)
1.FUAD VELİÇ(GÜLLE)
1.MUSTAFA FİDAN(ÇEKİÇ)
1.O.SAMED ÖZLER(YÜKSEK)
1.ÖZGÜR GÜNER(UZUN)
2.ÖZGÜR YILDIZ(ÜÇ ADIM)
3.HÜSEYİN BAĞZIKLI(SIRIK)
2.ÜMİT DUMAN(3000M)
1.4X100M TAKIMI
2.4X400M TAKIMI
825
796
640
778
809
742
641
569
655
564
569
644
519
675
805
681
-
530
806
717
10.BEŞİR BAĞIŞ(100M)
7.BEŞİR BAĞIŞ(110M ENG)
9.MUSTAFA YAĞMURLU(200M)
4.MUSTAFA AKYOL(400M)
3.MUSTAFA AKYOL(400M ENG)
8.ANIL GÜL(800M)
8.ANIL GÜL(1500M)
20.ÜNAL SUNULU(5000M)
13.ÜNAL SUNULU(3000M ENG)
18.B. BAHADIR ULUSAL(CİRİT)
7.FARUK ÇAKMAK(DİSK)
17.FUAD VELİÇ(GÜLLE)
8.MUSTAFA FİDAN(ÇEKİÇ)
6.O.SAMED ÖZLER(YÜKSEK)
6.ÖZGÜR GÜNER(UZUN)
5.ÖZGÜR GÜNER(ÜÇ ADIM)
8.HÜSEYİN BAĞZIKLI(SIRIK)
1.4X100M TAKIMI
3.4X400M TAKIMI
7
10
8
13
14
9
9
-
4
-
10
-
9
11
-
12
9
16
14
1.ÖZER EROL (CİRİT)
5.MEHMET ALİ ÜLKER(100M)
3.MUSTAFA YAĞMURLU(200M)
1.ÖZGÜR GÜNER(UZUN)
2.O.SAMED ÖZLER(YÜKSEK)
4.MUSTAFA AKYOL(400M)
2.HARUN İŞLER(1500M)
3.ANIL GÜL(800M)
7.ÜNAL SUNULU(5000M)
3. FUAD VELİÇ(GÜLLE)
8.ÜMİT DUMAN(3000M)
1.4X100M TAKIMI
2.4X400M TAKIMI


10

 

8
8

 

10
9

7

 

9

8

4

8

3

10
9


TAKIM SONUÇLARI 1'İNCİ KARA HARP OKULU
2'NCİ HAVA HARP OKULU
3'ÜNCÜ DENİZ HARP OKULU
12965
11939
9873
1'İNCİ İZMİR EGE ÜNİ.
2'NCİ İSTANBUL MARMARA ÜNİ.
3'ÜNCÜ DUMLUPINAR ÜNİ.
4'ÜNCÜ KARA HARP OKULU
5'İNCİ GAZİ ÜNİ
193
176
158
145
132
1. 1'İNCİ ORDU
2. EDOK
3. KARA HARP OKULU
4. 2'NCİ ORDU
5. 3'ÜNCÜ ORDU
6. 4'ÜNCÜ KOLORDU
7. KTBK KOMUTANLIGI
8. EGE ORDU
9. LOJİSTİK KOMUTANLIĞI
10. KARA HAVACILIK

113
104

101

85
83
59

 

57
49

37

26

ATIŞ FERDİ SONUÇLAR ERKEK TABANCA
1.FURKAN DÜZEN
2.ALİ GÜRREL
3.OĞUZHAN SARAYDAR
6.RUTKAY KÜPÇÜOĞLU
BAYAN TABANCA
1.BURCU TERZİ
2.CEREN ÖZÇELİK
7.SEVİNÇ BALTACI
8.İREM ÜNAL
ERKEK TÜFEK
1.YUNUS E. GENÇ
2.TOLGA ÇİFTCİ
3.MUSA KOLAY
4.YUNUS TOR
BAYAN TÜFEK
1.ELİF T. ERDEMİRCİ
2. PINAR AKBULUT
3.ÖZGE PASİN
4.SELVİ AKÇA

1076
1049
1041
1014

1071
1023
985
974

1011
1008
995
975

1106
1077
1075
1047
ERKEK TABANCA
5.ALİ GÜREL
6.FURKAN DÜZEN
11.RUTKAY KÜPÇÜOĞLU
12.OĞUZHAN SARAYDAR
BAYAN TABANCA
1.İREM ÜNAL
3.BURCU TERZİ
5.SEVİNÇ BALTACI
7.CEREN ÖZÇELİK
ERKEK TÜFEK
3. YUNUS TOR
5.YUNUS E. GENÇ
6.MUSA KOLAY
8.TOLFA ÇİFTCİ
BAYAN TÜFEK
1.ELİF T. ERDEMİRCİ
5.PINAR AKBULUT
7.ÖZGE PASİN
9.SELVİ AKÇA
554
552
546
543

367
367
361
357

578
575
575
573

390
379
371
370
ERKEK TABANCA
22.SALİH YILDIZ
31.ALİ GÜREL
32.FURKAN DÜZEN
36.OĞUZHAN SARAYDAR
BAYAN TABANCA
1.BURCU TERZİ
2.CEREN ÖZÇELİK
3.İREM ÜNAL
4.SEVİNÇ BALTACI
ERKEK TÜFEK
7.TOLGA ÇİFTCİ
12.MUSA KOLAY
23.YUNUS TOR
31.YUNUS E. GENÇ
BAYAN TÜFEK
1.ÖZGE PASİN
2.ELİF T. ERDEMİRCİ
3.PINAR AKBULUT
4.SELVİ AKÇA

740
571
549
394

1076
1032
1009
964

925
901
790
715

1105
1096
1088
1073
TAKIM SONUÇLARI ERKEKLER GENEL TASNİF
1.KARA HARP OKULU
2.DENİZ HARP OKULU
3.HAVA HARP OKULU
BAYANLAR GENEL TASNİF
1.KARA HARP OKULU
2.DENİZ HARP OKULU
3.HAVA HARP OKULU

6211
5562
2928

6339
3053
1866
ERKEK TABANCA
3.KARA HARP OKULU
BAYAN TABANCA
1.KARA HARP OKULU
ERKEK TÜFEK
1. KARA HARP OKULU
BAYAN TÜFEK
1.KARA HARP OKULU

1723

1091

1723

1140
GENEL TASNİF
1.1.ORDU KOMTANLIĞI
2.EDOK KOMUTANLIĞI
3.KTBK KOMUTANLIĞI
7.KARA HARP OKUL KOMUTANLIĞI

5728
5700
5645
4476
ESKRİM FERDİ SONUÇLAR HO MÜSABAKASI
YAPILMAMAKTADIR
  24.MURAT ÇETİNKAYA      
26.ALİ KOŞUCU
17.YEKTA YİĞİT DİNÇ
28.HÜSEYİN ÜNAL
29.ÇAĞIL ALBAYRAK
32.OĞUZHAN ULUN
5.AHMET DURUEL
53.İ.KIVANÇ ERKAL
55.M.NEBİ DOĞAN
46.SEYFETTİN ORHAN
15.AHMET İSLAM OKTAY
17.AYŞE SAVAŞ
13.FUNDA AKTAŞ
24.MERVE AKDERE
18.AFRA AKYEL
22.AYŞENUR GÜZEL
TAKIM SONUÇLARI HO MÜSABAKASI
YAPILMAMAKTADIR
  ERKEK      
1.HAVA HARP OKULU
2.SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
3.GAZİ ÜNİVERSİTESİ
4.KARA HARP OKULU
5.ODTÜ
6.HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
7.ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
8.İTÜ
9.BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
10.EGE ÜNİVERSİTESİ
11.KOÇ ÜNİVERSİTESİ
BAYAN
1.HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
2.HAVA HARP OKULU
3.İTÜ
4.KARA HARP OKULU
5.EGE ÜNİVERSİTESİ
6.ODTÜ
7.ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
HALK OYUNLARI FERDİ SONUÇLAR - - FERDİ TASNİF YAPILMAMAKTADIR - - -
TAKIM SONUÇLARI - - 1.GİRESUN ÜNİV.
2. KARADENİZ TEKNİK ÜNİV.
3.HARRAN ÜNİV.
4.KASTAMONU ÜNİV.
5.KARA HARP OKULU
- - -
KOŞARAK HEDEF BULMA FERDİ SONUÇLAR ERKEKLER
1. BİLAL MURAT
2. RAMAZAN BOSTANCI
3. BURHAN ERDEMLİ
1,17,16
1,25,45
1,31,55
ERKEKLER
2.BİLAL MURAT
4.YUSUF BAYAV
5.KORAY ERDOĞAN
7.HARUN İŞLER
10.BURHAN ERDEMLİ
14.RAMAZAN BOSTANCI
15.OSMAN GÜRAY
BAYANLAR
1.ELİF KOÇYİĞİT
23.ASYA AYBALA IŞIK

1,07,02
1,14,49
1,15,16
1,19,30
1,24,08
1,27,46
1,27,51

1,16,51
2,05,27
ERKEKLER
2.BİLAL MURAT
3.RAMAZAN BOSTANCI
10.HARUN İŞLER
12.BURHAN ERDEMLİ
17.KORAY ERDOĞAN
BAYANLAR
2.ELİF KOÇYİĞİT
5.DİLEK ÖZKAN


1,47,39
1,48,20
2,03,58
2,10,26
2,19,33

2,19,43
3,09,39
TAKIM SONUÇLARI TAKIM TASNİFİ YAPILMAMIŞTIR - ERKEK TAKIM
1.KARA HARP OKULU
2.KASTAMONU ÜNİ.
3.HAVA ASTSB.MYO
BAYAN TAKIM
TAKIM TASNİFİ YAPILMAMIŞTIR

4,51,54
5,30,09
5,46,47

ERKEK TAKIM
1.KARA HARP OKULU
2.3.ORDU KOMUTANLIĞI
3.EDOK
7,47,12
8,21,51
8,30,44
KROS FERDİ SONUÇLAR ERKEK TAKIMI
2.BİLAL MURAT
3.RAMAZAN BOSTANCI
4.ANIL GÜL
5.ÜMİT DUMAN
6.HARUN İŞLER
7.ÜNAL SUNULU
BAYAN TAKIMI
2.ELİF KOÇYİĞİT
3.PAKİZE YELBOĞA
4.MERAL Ş. KARAMAN
5.KÜBRA ARPAGUŞ
6.FATMA AYDIN
28,37
28,54
30,06
30,06
30,20
30,37
20,08
21.00
21,08
21,26
24,04
    ERKEK TAKIMI
1.BİLAL MURAT
2.RAMAZAN BOSTANCI
3.ANIL GÜL
4.ÜMİT DUMAN
5.HARUN İŞLER
6.ÜNAL SUNULU
7.TAHA YASİN ÇINAR
8.MUSTAFA YILMAZ
9.MUHAMMED TAŞOVA
10.YUSUF BAYAV
BAYAN TAKIMI
1.ELİF KOÇYİĞİT
2.PAKİZE YELBOĞA
3.DİLEK ÖZKAN
4.KÜBRA ARPAGUŞ

35,33
33,03
37.13
36.19
36.00
35.38
37.36
38.49
41,12
39.06

14,45
14,55
15,10
15,20
TAKIM SONUÇLARI ERKEK TAKIM
1.KARA HARP OKULU
2.HAVA HARP OKULU
3.DENİZ HARP OKULU
BAYAN TAKIM
1.KARA HARP OKULU
2.GATF

14
28
50

14
28
    ERKEK TAKIM
1.2.ORDU KOMUTANLIĞI
2.KARA HARP OKULU
3.1.ORDU KOMUTANLIĞI
BAYAN TAKIM
TAKIM TASNİFİ YOK

21
87
98

MASA TENİSİ FERDİ SONUÇLAR 1.GÖKHAN DOĞAN
2.HALİT YAĞIZ ÖNDER
3.ERDİ GÜLSEVER
4.FURKAN Ş.TANRIÇER
5.FURKAN ÖNDER
6.RAMAZAN ADAŞ
- - - - -
TAKIM SONUÇLARI 1. KARA HARP OKULU
2. DENİZ HARP OKULU
3. HAVA HARP OKULU
- - - - -
SATRANÇ FERDİ SONUÇLAR 1.UMUT KORKMAZ
2.MURAT ILGAZ
3.ELMAN NURİYEV
4.Ö.FARUK DEMİRBİLEK
5.TUNCAY DEDEBALİ
6.SADULLAH KIRMIZI
FERDİ PUANLAMA
YAPILMAMAKTADIR.

28.TUNCAY DEDEBALİ
50.ELMAN NURİYEV
70.B. SADULLAH KIRMIZI
76.UMUT KORKMAZ
92.Ö.FARUK DEMİRBİLEK
108. MUSTAFA ŞEN
6,5
6,0
5,5
5,5
5,5
5
14.ÜMİT KORKMAZ
15.MURAT ILGAZ
18.ELMAN NURİYEV
31.B. SADULLAH KIRMIZI
34. MUSTAFA ŞEN
36. TUNCAY DEDEBALİ
5,5
5,5
5,5
4,5
4,5
4
TAKIM SONUÇLARI 1. KARA HARP OKULU
2. DENİZ HARP OKULU
3. HAVA HARP OKULU

4
2
0
1.TRAKYA ÜNİVERSİTESİ
2.ODTÜ
3.ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
13.KARA HARP OKULU
16
15
14,5
13
1.3.ORDU KOMUTANLIĞI
2.1.ORDU KOMUTANLIĞI
3.EDOK KOMUTANLIĞI
4.KARA HARP OKULU
39,5
31,5
29,5
29,5
TENİS FERDİ SONUÇLAR FERDİ TASNİF YAPILMAMAKTADIR - - - FERDİ TASNİF YAPILMAMAKTADIR  
TAKIM SONUÇLARI 1. KARA HARP OKULU
2.HAVA HARP OKULU
3. DENİZ HARP OKULU
- - - 1.KARA HAVACILIK KOMUTANLIĞI
2.2.ORDU KOMUTANLIĞI
3.3.ORDU KOMUTANLIĞI
4.KARA HARP OKULU KOMUTANLIĞI
 
TRİATLON FERDİ SONUÇLAR HO MÜSABAKASI
YAPILMAMAKTADIR
  11.FATİH ÖZ 01:19:21 5.FATİH ÖZ 01:15:52
12.MEHMET DENER 01:19:27 9.FATİH MEŞE 01:19:55
13.FATİH MEŞE 01:19:28 11.MEHMET DENER 01:20:22
19.ELÇİN VALİYEV 01:24:05 15.DENİZHAN CEBECİ 01:22:20
21.EFECAN ÜŞENTİ 01:25:50 17.EFECAN ÜŞENTİ 01:23:53
25.DENİZHAN CEBECİ 01:27:29    
28.KUBİLAY ALNIAÇIK 01:29:29    
TAKIM SONUÇLARI HO MÜSABAKASI
YAPILMAMAKTADIR
  1.BALIKESİR AST.MYO. 03:46:53    
2.AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 03:50:59  
3.DENİZ HARP OKULU 03:57:58  
4.KARA HARP OKULU 03:58:16  
BASKETBOL YALNIZCA HARP OKULLARI MÜSABAKALARI YAPILMAKTA VE KARMA OLARAK İCRA EDİLMEKTEDİR.
FUTBOL YALNIZCA HARP OKULLARI MÜSABAKALARI YAPILMAKTA VE KARMA OLARAK İCRA EDİLMEKTEDİR.
VOLEYBOL YALNIZCA HARP OKULLARI MÜSABAKALARI YAPILMAKTA VE KARMA OLARAK İCRA EDİLMEKTEDİR.
YÜZME  YALNIZCA HARP OKULLARI MÜSABAKALARI YAPILMAKTA VE KARMA OLARAK İCRA EDİLMEKTEDİR.

Sayfa Başına Dön